Derisan Shoes | Comfort Shoes | Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet/ürün sunan, ayakkabı kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren DERİ-SAN Comfort Shoes girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1992 yılında kurulmuştur.

DERİ-SAN, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ayakkabı üretim/pazarlama hizmetlerini farklı noktalarda sürdürmektedir.Üretim atölyesinde farklı modellerin tasarım üretimiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Deri-San, ayakkabı sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 50 kişiye yakın dolaylı/dolaysız istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve ayakkabı modelleri ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

DERİ-SAN, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük hizmet/ürün yatırımlarını yurtiçinde yapmış, gösterdiği üstün başarılarla ülkemizin dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Ukrayna, DERİ-SAN'ın global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımdır. DERİ-SAN, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

DERİ-SAN, uluslararası arenada kanıtlanmış ayakkabı üretim deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği ayakkabı üretimini, kaliteli malzemeyi ülkemizin her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.